Vytlačiť

O nás

Pôsobíme na trhu v oblasti vzdelávania a poradenských služieb od roku 2010. Našou prioritou je poskytovanie služieb v oblasti grantových schém, vzdelávania a investičného poradenstva. Zameriavame sa hlavne na projekty prispôsobené priamo na mieru podľa Vašich potrieb, hľadáme pre Vás zmysluplné a inovatívne riešenia a implementujeme ich pre Vás do praxe.

Disponujeme skúsenými manažérmi s pracovnými skúsenosťami s riadením v súkromnom aj verejnom sektore, čím garantujeme kvalitu odborného poradenstva vo viacerých sektoroch ekonomiky. Zároveň disponujeme širokou škálou externých spolupracovníkov, ktorých podľa potreby prizývame k novým projektom. Vďaka tomu Vám ponúkame cestu vynikajúcej práce tímu kvalifikovaných ľudí, odborné znalosti, inovatívne riešenia a predovšetkým osobitný prístup, ktorý je založený na vzájomnej dôvere, profesionalite a zodpovednosti. Môžete sa tak spolahnúť na nadštandardný servis, odborné poradenstvo a aktívnu podporu všetkých poskytovaných služieb.

Základné piliere našej filozofie zabezpečujú neustále zlepšovanie a rozvoj ponúkaných služieb pre Vašu maximálnu spokojnosť.

ODBORNOSŤ

Základom nášho úspechu v poradenstve aj vo vzdelávaní je tím odborníkov, ktorý vďaka svojim vedomostiam a skúsenostiam pomáha klientom sa rozvíjať.

JEDINEČNOSŤ a INOVATÍVNOSŤ

Každý projekt je pre nás jedinečný a osobitý, preto aj pre Vás hľadáme jedinečné riešenie. Vďaka našim skúsenostiam a spolupráci s vysokokvalifikovanými odborníkmi Vám ponúkame inovatívne riešenia nad Vaše očakávania.

DÔVERA, ZODPOVEDNOSŤ, PROFESIONALITA

Sme presvedčení, že naše vlastné hodnoty, ktoré zdieľame, sú jedným zo základných pilierov pre dlhodobú spoluprácu postavenú na vzájomnej dôvere a prosperite. Ku každému projektu pristupujeme zodpovedne a profesionálne, analyzujeme možnosti a dopady a vytvárame pre Vás výnimočnú kombináciu vzájomne sa doplňujúcich služieb a jedinečných riešení.